top of page

Todista taitosi diginä kilpailu käynnissä

Viimevuotiseen tapaan Todista taitosi diginä kilpailu on käynnissä sekä opiskelijoille että opetushenkilöstölle. Opiskelijasarjan infowebinaari pidetään ma 2.9.2019 klo 14-14.30 Skypessä. Tietoa tallenteesta*

Palkintona on aiempien vuosien tapaan maineen ja kunnian lisäksi lahjakortteja voittajille. Palkinnot jaetaan Digioppimisen areenalla 3.12.2019 Messukeskuksessa Helsingissä. Juhlatilaisuuteen voi osallistua myös livestriimissä.

Nyt innolla tekemään päivityksiä ja osallistumaan lokakuun loppuun mennessä!

Linkki:

Ohje- ja esittelyvideo opiskelijan osallistumisesta ja edellisten vuoden menestyjistä

Aiempien vuosien palkittuja:

Hius- ja kauneusalan voittaja 2018 Instagram

Visualistien voittaja 2018 Blogger

Tekniikan alojen voittaja 2014 Blogger

Ravintola- ja cateringalan voittaja 2018 video-CV

päivitetty 15.10.2019 /AnuK

Liittyvät artikkelit
Uusimmat artikkelit
Arkisto
Avainsanat
No tags yet.
Seuraa
  • Facebook Basic Square
  • Twitter Basic Square
  • Google+ Basic Square
bottom of page